محصولات
  شرکت ها
    مرتب سازی بر اساس :
     • ایزو پروپیل استات دقیق تجهیز آریو
      شرکت : دقیق تجهیز آریو
      کد شناسایی (Cas No) : 108-21-4
      برند : Merck
      کشور تولید کننده : آلمان
      تاریخ به روزرسانی : 1401/07/04

      کد مرک این ماده 820560 می‌باشد. شرکت دقیق تجهیز آریو این ماده را با برند مرک آلمان و تحویل در تهران به فروش می‌رساند.

     • ایزو پروپیل استات اکسیر تجارت تارا
      شرکت : اکسیر تجارت تارا
      کد شناسایی (Cas No) : 108-21-4
      بسته بندی : بشکه 160 کیلوگرمی
      برند : اکسیر تجارت تارا
      کشور تولید کننده : ایران
      تاریخ به روزرسانی : 1401/05/29

      ایزوپروپیل استات حلال الی با فرمول C5H12O2 می باشد به طور معمول به عنوان حلال برای سلولز ، چربی ، پلاستیک و روغن ها مورد استفاده قرار می گیرد .این محصول ماده ای زلال ، شفاف با بویی شبیه استرهای میوه ای است .این محصول به شدت اتش گیر بوده و دمای اشتعال ان 2C و سرعت اشتعال 3 می باشد .به شدت با سایر حلال های الی مانند الکل ها ، کتون ها ،گلیکول ها و استرها قابل امتزاج می باشد ولی حلالیت پایینی با اب دارد .معمول ترین روش برای تولید این حلال واکنش ایزوپروپیل الکل و اسید استیک درحضور یک اسید قوی می باشد .

     • ایزو پروپیل استات سپهرداد شیمی فلاح
      شرکت : سپهرداد شیمی فلاح
      کد شناسایی (Cas No) : 108-21-4
      برند : مرک
      کشور تولید کننده : آلمان
      تاریخ به روزرسانی : 1401/07/04

      ایزوپروپیل استات حلال الی با فرمول C۵H۱۲O۲ می باشد به طور معمول به عنوان حلال برای سلولز ، چربی ، پلاستیک و روغن ها مورد استفاده قرار می گیرد.

     توضیحات کلی

     شیمی بازار امکان خرید بی واسطه را از تامین کنندگان معتبر به شما ارائه می دهد.
     این محصول توسط شرکتهای مختلف مثل با برندهایی همچون به فروش می رسد. کشورهای تولید کننده این محصول هستند اسم انگلیسی این محصول است با جستجوی اسم محصول مورد نظر در داخل سایت شیمی بازار می توانید لیست تامین کنندگان معتبر آن را مشاهده کنید.
     کاربرد های این محصول در صنایع است.
     تمام شرکت های حاضر در لیست خرید مواد مختلف در پلتفرم خرید و فروش مواد شیمیایی «شیمی بازار»، با انجام مراحل اعتبار سنجی آماده خدمت رسانی هستند و شما می توانید با اطمینان خاطر از آن ها خرید انجام دهید.

     خرید

     برای خرید می توانید از طریق شیمی بازار با تامین کنندگان معتبر این محصول مانند شرکت های به صورت آنلاین و تلفنی درارتباط باشید و در کمترین زمان استعلام قیمت کرده و خرید خود را انجام دهید. همچنین امکان ارسال درخواست خرید به صورت آنلاین برای تامین کنندگان و فروشندگان این محصول در شیمی بازار وجود دارد و تیم پشتیبانی در هر قدم خریدتان از هر یک از تامین کنندگان با شما همراه خواهد بود.
     شیمی بازارتلاش کرده است تا با ایجاد خدماتی در قالب سرویس های تجاری در تسهیل روند خرید مشتریان گامی مثبت بردارد و در قسمت هایی نظیر انبارداری، حمل و نقل، بیمه، بازرسی و ارزیابی کیفیت کالا و .... تجربه ی خرید آسان و مطمئن را برای کاربران خود امکان پذیر سازد.
     فرم استعلام قیمت
     ثبت اطلاعات
     logo-samandehi