محصولات
  شرکت ها
    مرتب سازی بر اساس :

     صنعت ساخت و ساز به کررات از بتن و فرآیند بتن ریزی استفاده می کنند. در واقع بتن از جمله مصالح حائز اهمیت در صنعت ساخت و ساز می باشد. کیفیت بتن مصرفی، تاثیری مستقیم بر روی، کیفیت سازه دارد.

     آب عضو جدا نشدنی تولید بتن می باشد. در واقع برای تولید بتن، مقادیر زیادی از آب مورد نیاز است. به همین علت، اگر بتوان میزان آب مصرفی در ساخت بتن را کاهش داد، کارایی و کیفیت بتن در صنعت ساختمان سازی بیشتر می شود.

     فعالان این حوزه برای تولید بتن با کیفیت، نیاز به مواد افزودنی متعدد دارند. یکی از مواد افزودنی پر اهمیت در تولید بتن، فوق روان کننده ها می باشد.

     فوق روان کننده های مختلفی در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از آن ها، پلی پلی کربوکسیلات می باشد. پلی کربوکسیلات، در واقع نسل سوم روان کننده های بتن می باشد که با عنوان فوق روان کننده در صنعت کاربرد دارد.

     در این قسمت سعی داریم شما را هر چه بهتر با این فوق روان کننده بتن، آشنا کنیم...

     خرید پلی کربوکسیلات:

     خریداران پلی کربوکسیلات، عموما فعالان صنعت ساختمان سازی می باشند. زیرا پلی کربوکسیلات نوعی ماده افزودنی برای تولید بتن و سازه های بتنی محسوب می شود که خواص و کارایی های بسیاری دارد. همچنین خرید و استفاده از این ماده شیمیایی به صرفه جویی در هزینه ها کمک می کند زیرا حجم مصرفی آب را کاهش می دهد.

     فعالان حوزه ساختمان سازی برای‌ خرید پلی کربوکسیلات می ‌توانند به لیستی که توسط شیمی بازار آماده شده است، مراجعه کنند. این لیست تشکیل شده از تامین کنندگان پلی کربوکسیلات با کیفیت و مرغوب است. با خرید از هر یک از فروشگاه های مورد نظر می توانید با قیمتی مناسب این محصول شیمیایی را خریداری کنید و در امور مختلف استفاده کنید.

     قیمت پلی کربوکسیلات:

     قیمت پلی کربوکسیلات، همچون قیمت سایر محصولات شیمیایی مدام در حال تغییر است. به همین علت برای خرید این محصول می توانید با کارشناسان فروشگاه های مورد نظر در ارتباط باشید تا هم از قیمت نهایی محصول مطلع شوید و هم سایر اطلاعات در رابطه با این محصول را کسب کنید. به عنوان مثال می توانید اطلاعات لازم در رابطه با نحوه استفاده از پلی کربوکسیلات، شرایط نگهداری از این محصول و چگونگی کار با آن را کسب کنید.

     پلی کربوکسیلات

     اولین سوالی است که ممکن است ذهن شما را به خود درگیر کرده باشد... پلی کربوکسیلات چیست؟

     پلی کربوکسیلات با نام لاتین Carboxylateنوعی فوق روان کننده بسیارقوی می باشد که کاربردهای بسیاری در دنیای صنعت دارد.

     پلی کربوکسیلات نوعی ماده افزودنی در صنعت بتن محسوب می‌ شود که به منظور کاهش آب موجود در بتن مورد استفاده قرار می گیرد و منجر به تولید بتن های با استحکام بالا و محکم می شود.

     این ماده افزودنی در ملات های خشک، دوغاب سیمان و خاکستر بادی به وفور یافت می شود. در واقع از کربوکیسلات به منظور بهبود بافت و بهبود خواص ساختاری بتن استفاده می شود. همچنین حضور پلی کربوکسیلات در ساختار بتن، باعث می شود که بتن در برابر دما، شرایط جوی و... مستحکم می شود.

     ویژگی ها و خواص کربوکسیلات:

     پلی کربوکسیلات نوعی پلیمر محسوب می شود و از جمله ترکیبات شیمیایی می باشد که در فاز مایع به سر می برد و به رنگ زرد مایل به قهوه ای یافت می شود.

     در رابطه با نقطه اشتعال این ماده شیمیایی می توان گفت که هیچ نقطه اشتعالی ندارد. در این راستا تحقیقات بسیاری صورت گرفته است که تمامی تحقیقات به این نتیجه رسیده است که این ماده نقطه اشتعال ندارد.

     برای تولید پلی کربوکسیلات فرآیندهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و این امر نوعی مزیت برای پلی کربوکسیلات محسوب می شود. در ساختار پلی کربوکسیلات مونومرهای متنوعی استفاده می شود، به همین علت روش های گوناگونی برای تولید این ماده وجود دارد. پلی کربوکسیلات ها می توانند با ساختارهای مختلف و همچنین وزن مولکولی دلخواه تولید شوند.

     به طور کلی اگر بخواهیم این ماده شیمیایی را از نظر ساختاری بررسی کنیم، می توان گفت که یک زنجیره بلند و اصلی دارد و زنجیره های کوچک که می توانند آکریلیک ها، مونومرهای وینیلی باشند، بر روی زنجیره اصلی قرار گرفته اند و به گونه ای به آن وصل شده اند.

     حال اگر بخواهیم این زنجیره های کوچک را از نظر شیمیایی بررسی کنیم می توان گفت که این زنجیره ها، الکل ها، اسیدها و یا استرها هستند که بر روی زنجیره اصلی قرار دارند.

     پلی کربوکسیلات به عنوان یک فوق روان کننده بتن:

     پلی کربوکسیلات یک ماده افزودنی در صنعت تولید بتن محسوب می شود که نوعی کاهنده آب می باشد و مصرف آب را کاهش می دهد، این امر منجر به صرفه جویی در مصرف آب شده و همچنین به افزایش استحکام بتن نهایی کمک می کند.

     این ماده آلی در تولید قالب های از پیش ساخته شده بتنی، تولید میکروسیلیسون بتن، تولید بتن های با استحکام زیاد، سخت و محکم و... کاربرد دارد.

     فرم استعلام قیمت
     ثبت اطلاعات
     logo-samandehi