محصولات
  شرکت ها
    مرتب سازی بر اساس :

     محصولات شیمیایی گوناگونی در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد که هر کدام خواص و ویژگی های منحصر به فردی دارند. از جمله مواد شیمیایی کاربردی در صنعت می‌ توان به اسید فرمیک اشاره کرد. اسید فرمیک همان طور که از نامش پیداست یک ماده اسیدی محسوب می‌ شود و در صنایع بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد.

     در ادامه به شرح ویژگی ها، خواص و راهنمای خرید اسید فرمیک می پرداریم...

     خرید اسید فرمیک

     اسید فرمیک در دو گرید صنعتی و آزمایشگاهی موجود دست و به علت خواص منحصر به فردی که دارد، توسط صنعتگران مورد توجه قرار گرفته است.خرید اسید فرمیک برای صنعتگران مختلف نظیر صنایع تولید غذای دام، زنبورداران و... بسیار حائز اهمیت است.

     اسید فرمیک نوعی نگهداره و ضد باکتری می باشد که با غلظت های مختلفی اعم از ۶۵٪، ۸۵٪ و ۱۰۰٪ در بازار عرضه می شود.

     شیمی بازار، بستری را فراهم کرده است که خریداران اسید فرمیک بتوانند، به راحتی و به سرعت خرید خود را به ثبت رسانند. برای خرید اسید فرمیک می توانید با شرکت هایی که توسط شیمی بازار معرفی شده اند، در ارتباط باشید و خریدی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب داشته باشید.

     قیمت اسید فرمیک:

     قیمت اسید فرمیک، همچون بسیاری از مواد شیمیایی، در بازار جهانی و داخلی مدام دچار تغییرات بسیار زیادی می شود. به همین علت نمی توان قیمتی نهایی برای اسید فرمیک لحاظ کرد.

     با توجه به این موضوع برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت این محصول می توانید با شرکت های مورد نظر در ارتباط باشید.

     اسید فرمیک چیست؟

     اسید فرمیک از جمله مواد اسیدی کاربردی محسوب می‌ شود که بسیاری از افراد این ماده را با نام جوهر مورچه می‌ شناسند.

     این ماده شیمیایی با نام لاتین formic acid، در میان صنعتگران و همچنین خریداران و فروشندگان اسید فرمیک با نام های دیگری نظیر فرمیک اسید، فورمیک اسید، هیدروژن کربوکسیلیک اسید، فرمیلیک اسید و متانوئیک اسید مشهور است.

     در رابطه با ساختار شیمیایی این محصول شیمیایی نیز می‌ توان گفت که متشکل از یک عدد عنصر کربن با نماد شیمیایی C، دو عدد هیدروژن با نماد شیمیایی Hو دو عدد عنصر اکسیژن با نماد شیمیایی Oمی باشد و فرمول شیمیایی اسید فرمیک به صورت CH2O2است.

     اسید فرمیک با جرم مولکولی حدود 46 g/molدر صنایع بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با غلظت های مختلفی در بازار موجود است.

     محصول شیمیایی مورد نظر را ساده ترین عضو خانواده کربوکسیلیک اسیدها می باشد که به طور طبیعی در نیش برخی از حشرات همچون زنبور و مورچه یافت می شود.

     نام فارسی مادهاسید فرمیک
     لاتینFormic acid
     نام دیگرفرومیک اسید
     فرمول شیمیاییCH2O2
     شکل ظاهریمایع
     جرم مولی46.03 g/mol
     چگالی1.22 g/cm3
     CAS NO64-18-6

     ویژگی های اسید فرمیک:

     ویژگی های اسید فرمیک به صورت کامل در این قسمت ذکر شده است. خریداران این ماده با مطالعه این قسمت می توانند اطلاعت مورد نیاز برای خرید اسید فرمیک را به دست آورند.

     من قدم اول به بررسی شکل ظاهری این ماده شیمیایی می پردازیم. اسید فرمیک خالص، ماده ای مایع بوده و هیچ گونه رنگی ندارد. در رابطه با بوی این محصول می‌ توان گفت که بوی بسیار زننده و تند دارد.

     این ماده شیمیایی در صورتی که غلظت آن بیشتر از 85 درصد باشد، بسیار اشتعال پذیر است و دمای اشتعال آن معادل 69 درجه سانتی گراد می باشد.

     در رابطه با دمای ذوب و جوش اسید فرمیک نیز می توان گفت که دمای جوشی معادل 100 درجه سانتی گراد دارد و در دمایی معادل 8.4 به نقطه ذوب خود می رسد.

     از جمله ویژگی های مهم اسید فرمیک می‌ توان به حلالیت خوب این ماده در آب،استون، اتر،اتانول، اتیل استات، گلیسیرول، بنزن، تولوئن و همچنین متانول اشاره کرد.

     جوهر مورچه از جمله مواد شیمیایی سمی محسوب می شود. به همین علت به تمامی افرادی که به هر نحوی با این ماده شیمیایی سر و کار دارند، توصیه می شود که اصول اولیه را رعایت کنند.

     کاربردهای اسید فرمیک:

     اسید فرمیک، محصولی بسیار کاربردی محسوب می شود که در ادامه به شرح مختشر کاربردهای آن می پردازیم...

     اسید فرمیک در صنعت تولید غذای دام:

     خریداران عمده اسید فرمیک، فعالان صنایع تولید کننده غذای دام می باشند. اسید فرمیک یا همان جوهر مورچه به عنوان نوعی نگهدارنده با خاصیت آنتی باکتریالی مورد استفاده قرار می گیرد و از فاسد شدن غذاهای دام ها جلوگیری می کند.

     اسید فرمیک در صنعت پزشکی:

     از اسید فرمیک در صنعت پزشکی به وفور استفاده می شود. در واقع از این محصول شیمیایی برای سنتزهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

     فرم استعلام قیمت
     ثبت اطلاعات
     logo-samandehi