محصولات
  شرکت ها
    مرتب سازی بر اساس :

     کربنات منگنز از جمله محصولات معدنی محسوب می شود. این ماده به صورت طبیعی به شکل رودوکروزیت یافت می‌شود که عموماً به رنگ ‌های قرمز، قهوه‌ ای، زرد، صورتی و یا خاکستری دیده می شود.

     همچنین ماده شیمیایی به صورت صنعتی از واکنش بین سولفات منگنز و کربنات های قلیایی تولید می شود. در این مقاله سعی کرده ایم شما را هر چه بهتر با خرید کربنات منگنز آشنا کنیم. اگر از مصرف کنندگان این ماده شیمیایی هستید و یا می خواهید این ماده شیمیایی را برای اولین بار تهیه کنید، به شما توصیه می شود که این مقاله را مطالعه کنید.

     خرید کربنات منگنز:

     کربنات منگنز در دسته محصولات شیمیایی کاربردی قرار دارد و فعالیت صنایع زیادی، وابسته به تامین این ماده می باشد. خرید کربنات منگنز می بایست با دقت فراوانی انجام شود، زیرا کیفیت محصول خریداری شده از جمله نکات حائز اهمیت در بخش تولید می باشد.

     برای این منظور گروه شیمی بازار مجموعه ای از تامین کنندگان کربنات منگنز با بهترین کیفیت را گردهم آورده است تا خرید این ماده شیمیایی برای مصرف کنندگان این ماده آسان تر شود.

     قیمت کربنات منگنز:

     قیمت کربنات منگنز به فاکتورهای زیادی وابسته است. از فاکتورهایی که در قیمت گذاری تاثیر مستقیم دارند، می توان به میزان کیفیت ماده شیمیایی خریداری شده، وزن محصول مورد نیاز، گرید مصرفی محصول و ... اشاره کرد.

     به همین علت نمی توان یک قیمت نهایی برای تمامی محصولات شیمیایی همچون کربنات منگنز نظر گرفت. با توجه به این امر، برای اطلاع از آخرین قیمت کربنات منگنز می توانید باکارشناسان شرکت های موجود در ارتباط باشید تا قیمت نهایی برای شما محاسبه شود.

     کربنات منگنز:

     کربنات منگنز با نام لاتین Manganese Carbonate از جمله محصولات کاربردی در دنیای صنعت می باشد که از کنار هم قرار گرفتن یک عدد عنصر منگنز با نماد شیمیایی Mn، یک عدد عنصر کربن با نماد شیمیایی Cو همچنین سه عدد عنصر اکسیژن با نماد شیمیایی O تشکیل می شود. فرمول شیمیایی این ماده به صورت MnCO3 می باشد.

     محصول شیمیایی مورد نظر با جرم مولی 111.9 g/mol، از جمله مواد شیمیایی جامد محسوب می شود که حالت پودری داشته و رنگ آن در طیف کرم تا صورتی روشن می باشد.

     از نکات حائز اهمیت در رابطه با کربنات منگنز می توانیم به حلالیت این ماده اشاره کنیم. کربنات منگنز ماده ‌ای نامحلول در الکل، آمونیاک، آب و همچنین اسید های آلی می باشد و حلال در محلول اسید رقیق و کربن دی اکسید می باشد.

     در رابطه با دمای ذوب این ماده شیمیایی نمی ‌توان عددی دقیق لحاظ کرد. این ماده در دمایی مابین ۲۰۰ تا ۳۰۰ درجه سانتی گراد به دمای ذوب خود می رسد.

     مشخصات فنی کربنات منگنز

     نام فارسی مادهکربنات منگنز
     لاتینManganese (ll) carbonate
     نام دیگرکربنات منگنز
     فرمول شیمیاییMnCO3
     شکل ظاهریجامد
     جرم مولی114.9469 g/mol
     چگالی3.7 g /cm3
     CAS NO598-69-2

     کاربردهای کربنات منگنز:

     کربنات منگنز کاربردهای گسترده‌ ای در صنعت دارد. با شناخت کاربردهای هر ماده شیمیایی می توانید بهتر با آن ماده آشنا شوید. اکنون سعی داریم شما را با برخی از کاربردهای کربنات منگنز آشنا کنیم.

     کربنات منگنز در صنعت کشاورزی:

     منگنز با نماد شیمیایی Mn از جمله محصولات مغذی برای خاک و رشد گیاهان محسوب می شود. کربنات منگنز سرشار از، منگنز می باشد. به همین علت از این ماده شیمیایی برای تولید کودهای گیاهی استفاده می‌ شود تا نیاز خاک و گیاه را به این ماده، رفع کند.

     کربنات منگنز در صنعت سرامیک سازی:

     در خرید کربنات منگنز از جمله کاربردهای کربنات منگنز می توان به استفاده از آن در صنعت سرامیک سازی اشاره کرد. خرید کربنات منگنز به عنوان لعاب چینی و یا رنگ لعاب کاربرد دارد. به همین علت در صنعت سرامیک سازی از محبوبیت بالایی برخوردار است.

     فرم استعلام قیمت
     ثبت اطلاعات
     logo-samandehi