محصولات
  شرکت ها

   خدمات شرکت BSMI


   1- معرفی شرکت

   شرکت بین المللی صنعت مهندسی ابتکار آبی کیش با دارا بودن پروانه بازرسی واردات، صادرات و کالاهای داخلی و گواهینامه ۱۷۰۲۰ از سازمان ملی استاندارد ایران و قرار داشتن در لیست شرکت های مجاز بازرسی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وزارت نفت و سازمان بنادر و کشتیرانی جمهوری اسلامی و بر اساس مبانی حرفه ای BSMI Group که بر اساس مهارت درجه یک کارکنان، آموزش مستمر بازرسان، حضور در اکثر نقاط جهان، دقت و سرعت در انجام بازرسی و تحویل مستندات و گواهی ها و ضمانت در خدماتی که ارایه می نماید، توانسته است به عنوان همراهی اثربخش و سودمند موجب رشد و بالندگی و موفقیت مشتریان خود گردد.

   گروه بازرسی بین الملل BSMI جهت مدیریت بهینه و دقیق بر فعالیت های خود در کشورهای مختلف جهان از قبیل اتریش، هلند، سویس، سنگاپور، عمان و ایران و در همکاری با شرکتهای بازرسی معتبر در تمامی کشورها، با کیفیت ترین خدمات بازرسی را ارایه می نمایند و مجموعه این تلاش ها موجب شده که مشتریان گروه BSMI، ما را به عنوان یک شرکت تراز اول مورد اعتماد و حرفه اي و خوشنام به دیگر همکاران خود معرفی نمایند و این نکته مهم، مدال افتخاری برای مدیران و بازرسان گروه BSMI می باشد.

   خدمات شرکت BSMI

   2- شرح خدمات شرکت BSMI

   در زمینه‌ی بازرسی کمی و کیفی کالاها، شرکت BSMI طیف وسیعی از خدمات را به بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌های ایرانی و جهانی ارائه می‌دهد. در ذیل نگاهی به برخی از این خدمات داشته و در صورت نیاز هر مورد را شرح داده و بررسی می‌نماییم.

   2-1- خدمات بازرسی و نمونه برداری:
   2-1-1- بازرسی کمی و کیفی کالاهای وارداتی و صادراتی، صدور گواهینامه های IC و COI
   اطمینان از سالم بودن کالا، مطلوب بودن آن و درستی شمارش آن و تضمین این موارد برای خریداران شما از جمله وظایفی است که شرکت BSMI برعهده دارد و با ارائه گواهینامه IC و COI کالای شما را برای خریداران کالایی امن و مرغوب جلوه می‌دهد.

   • IC: گواهی‌ای که برای تضمین کمیت و کیفیت کالای شما صادر می‌شود و معمولا برای بانک‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
   • COI: یکی از مهم‌ترین گواهی‌های خرید و فروش کالا که امنیت خرید مشتری را تضمین کرده و موجب راحتی و روانی معاملات شما خواهد شد. این گواهی کیفیت، تعداد و ارزش کالا را تایید می‌نماید.
   خدمات شرکت BSMI
   2-1-2- بازرسی کمی و کیفی از کالاهای موجود در انبارهای داخلی تمامی شهرها و استانهای کشور.
   2-1-3- انجام بازرسی های اعتبار اسنادی و صدور گواهی
   در بیشتر موارد هنگام حمل و ارسال کالا، مشتری حضور ندارد و نمی‌تواند دست به ارزیابی کالا پیش از حمل بزند. در این مواقع شرکت‌های بازرسی‌ای همچون شرکت BSMI به بازرسی، اندازه‌گیری، نمونه‌برداری و به طور کلی صحت‌سنجی اقدام می‌کنند تا کمیت، کیفیت و بسته‌بندی کالا را مورد بازرسی قرار دهند و در صورت نیاز گواهی‌ای صادر کرده که صحت و سقم کالای مورد نظر را تایید می‌کند.


   خدمات شرکت BSMI
   2-1-4- بازرسی قبل از حمل و صدور گواهینامه PSI
   بازرسی پیش از حمل شامل تمام اقداماتی است که به بررسی کیفیت، کمیت، قیمت از جهت نرخ ارز و شرایط مالی و یا طبقه‌بندی گمرکی کالاهایی که به کشور دریافت کننده صادر می‌شود مربوط می‌باشد. این بازرسی و در پی آن گواهی‌ای که صادر می‌شود(گواهی PSI) یکی از الزامات ورود و خروج کالا از گمرک می‌باشد.
   2-1-5- بازرسی وضعیت کانتینر، بسته‌بندی کالا، انبارهای ساحلی، انبارها و مخازن کشتی، جرثقیل و تجهیزات تخلیه و بارگیری ...


   خدمات شرکت BSMI

   2-1-6- عملیات بارشماری و نظارت بر کمیت کالاهای بسته‌بندی (کیسه، باندل، بشکه، قوطی، جعبه، رول، پالت و غیره...)

   خدمات شرکت BSMI
   2-1-7- بازرسی از خطوط تولید، نمونه‌برداری و بررسی کیفی محموله‌ها

   خدمات شرکت BSMI
   2-1-8- بازرسی و تعیین میزان خسارت وارده به کالا
   2-1-9- بازرسی و تعیین میزان خسارت وارده به تجهیزات تخلیه و بارگیری
   2-1-10- بازرسی از اقلام بسته‌بندی کالاهای صادراتی


   2-2- ارزیابی و ارزش‌گذاری کالا
   پیش‌نیاز مذاکرات لازم برای گرفتن پروانه‌ها و مجوزهای لازم و فروش کالا، داشتن درکی صحیح از محصول و ارزش آن و همچنین دانستن ساختارهای محتمل آینده در فرایند گرفتن این مجوزها است. به همین دلیل داشتن یک گزارش مستقل از ارزش کالا به شما توانایی لازم در این مذاکرات را می‌دهد که به شما کمک می‌نماید تا درکی صحیح از ارزش واقعی کالایتان و تاثیری که قراردادهای متفاوت بر آن خواهند داشت، بدست آورید.

   2-3- بررسی اصالت سازنده، قیمت پروفرما
   دانستن کیفیت مطلوب و شناسایی اصل بودن کالا یکی از مهم‌ترین گام‌ها در تصمیم‌گیری برای خرید از شرکت‌های خارجی است. شرکت BSMI با گرفتن پروفرما پیش فاکتور از سازنده مورد نظر و قیمت گذاری آن شما را در خریدتان یاری می‌کند.

   2-4- رتبه‌بندی کیفی شرکت‌ها
   طبقه بندی شرکت‌های براساس شایستگی‌ها و کیفیت خدمات قسمت مهمی از پروسه‌ی انتخاب بهترین گزینه مورد نظر برای همکاری می‌باشد. این طبقه‌بندی و رتبه‌بندی می‌تواند فاکتورهای متفاوتی را بسته به نیاز شما در خود داشته باشد تا شما برای تصمیم‌گیری بهترین آپشن را انتخاب کنید. از طرف دیگر اگر شرکت شما نیاز به رتبه‌بندی نسبت به سایر رقبایتان برای جلب مشتری دارد، شرکت BSMI می‌تواند این خدمت را نیز برای شما انجام دهد.

   2-5- بازرسی از خطوط تولید، نمونه‌برداری و بررسی کیفی محموله‌ها

   2-6- اجرای دستورالعمل‌های ایمنی و بهداشت

   2-7- خدمات ارزیابی کسب و کار
   2-7-1- ارزیابی سیستم‌های مدیریتی و صدور انواع گواهینامه‌های ایمنی لازم
   تمام شرکت‌ها، اعم از عام و خاص، برای جلب نظر مشتریان و فروش محصول یا خدماتشان و یا از طرف دیگر، جذب بهترین کارمندان و کارکنان و همچنین رعایت استانداردهای جهانی که از طرف دولت‌ها و یا سایر سازمان‌های معتبر جهانی تعیین شده‌اند نیاز به داشتن گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی دارند. شرکت BSMI با سابقه‌ای طولانی در سازماندهی، نظارت و بازرسی در این امر، گواهینامه‌های متفاوتی ارائه می‌دهد. برخی از این گواهینامه‌های عبارتند از:

   • ISO 9001: گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت که هنگامی به آن نیاز است که شرکتی می‌خواهد نشان دهد که:
    - می‌تواند محصول یا خدماتش را با کیفیتی بالا و در بازه‌ زمانی زیادی به طور مداوم ارائه دهد.
    - به مشتریان خود اطمینان می‌دهد که محصولی که دریافت می‌کنند مطابق میل بوده و فرایند تولید آن مطابق استانداردهای بین‌المللی است.
   • ISO 45001: گواهینامه استاندارد ایمنی و بهداشت شغلی است که هدف آن تضمین سلامت و بهداشت شغلی در محل کار می‌باشد. این گواهینامه، گواهی سلامت کارکنان و کارمندان شرکت می‌باشد.
   • ISO 2200: گواهینامه تضمین سلامت غذایی است که به شرکت‌هایی که این گواهینامه را دارند اجازه می‌دهد تا به مشتریان خود اطمینان حاصل کند که آن‌ها بهترین و سالم‌ترین محصولات ممکن را دریافت می‌نمایند.
   • HACCP: تاییدیه‌ی از سر گذراندن رویه‌ی ارزیابی و کنترل شیمیایی، میکروبیولوژی و مخاطرات فیزیکی آماده‌سازی محصولات غذایی است. این تاییدیه بر اساس پیشگیری و شناسایی خطرات بالقوه است و نه درمان آن‌ها و به بازرسی کمی و کیفی تمام محصولات غذایی اجتناب دارد.
   • GMP: تاییدیه‌ی از سر گذراندن رویه‌ای است که موجب بالا بردن کیفیت و اطمینان از کارایی فراورده‌هایی دارویی شده و موجب کاهش ضایعات و خطرات احتمالی تولید از آنان می‌شود.
   فرم استعلام قیمت
   ثبت اطلاعات
   logo-samandehi